Rodziny Osób Zmarłych coraz częściej decydują się na pogrzeby urnowe. Wynika to z wielu indywidualnych kwestii. Coraz częściej się zdarza, że jeszcze za życia Osoba Zmarła wyraziła taką ostatnią wolę.

W związku z tym, zakład pogrzebowy ARKA oferuje usługę organizacji pogrzebu z uprzednią kremacją/spopieleniem. Służymy pomocą w wyborze urny oraz innych akcesoriów pogrzebowych odpowiednich do tego typu pogrzebu. Zadbamy również o oprawę kwiatową, muzyczną oraz godną obsługę ceremonii pogrzebowej.

Mając nawadze to, że pogrzeb z kremacją nadal może budzić wiele wątpliwości, nasi pracownicy służą doświadczeniem, gotowi do odpowiedzenia na każde pytanie, a także udzielą wsparcia w dopełnieniu wszystkich formalności.

Kremacje przeprowadzane są w nowoczesnych krematoriach, które są wyposażone w elektronicznie sterowane piece. Dlatego też ważne jest, aby trumna spełniała określone wymagania, a więc Zmarłych kremujemy w naturalnych trumnach drewnianych, nielakierowanych oraz bez okuć ozdobnych. Nasza firma prowadzi również sprzedaż trumien ekologicznych (kartonowych). Posiadamy w sprzedaży urny metalowe, ceramiczne, kamienne, drewniane i mosiężne.

- - - - -